Blog

Hlavolam hra vynára ako obľúbená skupina pre prázdninovú sezónu

Spin • Out® – výzva na otáčanie, posuvné výzvy mozgu

 

Vráťte sa na pôvodné zariadenie ThinkFun®! Spin • Out® je rotujúce, posuvné, záhadne náročné puzzle s mnohými zákrutami a zákrutami, ktoré zaručujú odomknutie hodín zábavy! Bol to jeden z našich bestsellerov a je to späť, lepšie ako kedykoľvek predtým, s novou a vylepšenou funkciou jednoduchého obnovenia.

 

Ak chcete hrať, stačí ho spustiť na miesto, ktoré chcete robiť, potom jeden po druhom, otočte každý disk do strán a vytvorte priamku. Cieľom je zarovnať disky na uvoľnenie obrázkov. Twist Twist, otočte sa, aby ste dostali hráčov, ktorí robia logické kolízie, koncentráciu a zručnosti pri riešení problémov tým, že uvoľnia tajomstvo odstránenia obrazu. Akonáhle bol Spin • Out® vyriešený, je ľahké ho vynulovať novým dizajnom závesov!

 

Uistite sa, že myseľ otáča hodiny. Každému, kto miluje zábavu a fascinujúcu výzvu, sa bude tešiť z tohto vzrušujúceho nového mesta Bratislavy. Spin • Out®, vaša rodina a priatelia budú chodiť v kruhoch celé hodiny … a vychutnať si každú sekundu!

 

 

O aplikácii Vynálezca

 

Spin • Out® vynašiel William Keister, priekopník v oblasti teórie a dizajnu telekomunikačných systémov, a slúžil ako vedúci počítačového centra v spoločnosti Bell Laboratories v spoločnosti AT & T.

 

Fascination puzzle ako mladý chlapec, Keister začal celoživotné hobby, zatiaľ čo ešte v základnej škole, robiť klasické čínske krúžok puzzle. Keister tiež navrhol niekoľko ďalších unikátnych a náročných hádaniek. “Chcel (a) som vytvoriť sériu hádaniek, ktoré by ukazovali niektoré logické princípy, na ktorých som pracoval, a mojou hlavnou požiadavkou bolo, aby každá hádanka bola vizuálne príťažlivá a intelektuálne zaujímavá, aby zachytila ​​ľudí na koktejlovej party alebo na podobnom spoločenskom zhromaždení.

 

Ako hrať

 

Princíp je jednoduchý. Stačí odstrániť správne disky na odstránenie obrázku …

 

Objektívny

 

Otočte sedem diskov bočne, aby ste odstránili obrázky zo skrinky.

 

Výstraha!

 

Na diskoch je iba jedno miesto. Budete potrebovať šikovnú stratégiu na odomknutie tajného kódu.

 

 

Točenie…

 

Spustite hádanku so všetkými diskami otočenými podľa obrázka. Jeden disk sa môže súčasne otáčať.

 


Šmykľavka …

 

Zatlačte puzzle späť a dozadu do svojho puzdra a umiestnite rotujúce disky.

 

 


Vyriešiť …

 

Keď sú všetky disky otočené na vytvorenie priamej čiary, obrázok sa môže vymazať a puzzle sa vyrieši!

 

Zotaviť sa

 

Ak chcete vynulovať nástroj Spin • Out®, zatlačte zadnú časť skrine a zatlačte ho na miesto.

 

 

Zásady riešenia

 

Spínacia sekvencia Spin • Out® je založená na rovnakom vzore ako čínsky kruhový puzzle, puzzle, ktorý mohol byť vynájdený v roku 200 a bol populárny po stáročia. Pre obe hádanky riešenie zahŕňa postupný posun, binárny kódový vzor. Jednoducho povedané, znamená to, že každý kus hádanky môže byť umiestnený iba v jednej z dvoch pozícií naraz. Slovo “binárne” znamená dve.

 

Zaujímavé je, že riešenie týchto dvoch hádaniek je presne to isté ako šedý binárny kód, binárny systém založený na počte Frank Gray, kolegu laboratórií Keister Bell. Gray vytvoril tento kód v tridsiatych rokoch 20. storočia, aby poskytol techniku ​​na opravu chýb v elektronickej komunikácii. Stále sa používa ako základ elektronického prepínania a počítačovej logiky.

 

O spoločnosti ThinkFun, Inc.

 

ThinkFun® je popredným výrobcom hry Mind Challenging Games. Od roku 1985 spoločnosť produkovala ocenené hry ako Rush Hour®, River Crossing® a Aha! Brainteaser ClassicsTM.

 

Deti a dospelí sa pozerajú na ThinkFun®, aby vytvorili hands-on, myšlienkovo ​​provokačné hry, ktoré poskytujú hodiny zábavy. ThinkFun® sa zaviazal k vysoko kvalitným a inovatívnym hrám, ktoré pomáhajú ľuďom všetkých vekových kategórií rozvíjať svoje myslenie. Viac informácií nájdete na našej webovej stránke: www.ThinkFun.com.

 

Pozrite sa na to sami!

 

Zahrajte si online

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *